Акценти
Начало / Спорт / Кои са победителите в „Спортувай в твоя град” – галерия

Кои са победителите в „Спортувай в твоя град” – галерия

С общ брой 318 участници завърши тазгодишното издание на спортния празник „Спортувай в твоя град”, организиран от асоциация „Спорт в свободното врeме” и Община Плевен.

Стартът беше даден в 10 часа, като участниците се състезавах в три вида спорт – лека атлетика, стрийтбол и колоездене, разделени в три възрастови групи.

След оспорвана надпревара в състезанията, продължили повече от два часа, бяха излъчени победителите в отделните дисциплини. Наградите връчиха зам.-кметът Стефан Петков, Атанас Кършев – представителза област Плевен на Министерството на спорта, Йонита Иванова – началник отдел „Образование и култура”, Пламен Дунчев – президент на клуб „Георги Дъков”, Пенчо Дренски – общински съветник.

Ето кои спечелиха тазгодишното състезание „Спортувай в твоя град”:

Лека атлетика

12-14 г

Момичета 12- 14 г.:трето място – Паулина Ачкова, второ място – Антонина Вачева, първо място – Лидия Борисова

Момчета 12-14г: трето място – Виктор Цветанов, второ място – Даниел Чунов, трето място – Симеон Янев

15-18г

Девойки  15-18 г.: трето място – Албена Михова, второ място – Лиляна Маринова, първо място – Глория Радулова

Юноши 15-18 г.: трето място – Мартин Росенов, второ място – Мирослав Петров, първо място – Алекс Вълчев

жени мъже

Жени: трето място – Яна Попова, второ място – Христина Цочева, първо място – Селин Мартинова

Мъже: трето място – Кирил Томов, второ място – Иван Цочев, първо място – Иво Илиев

Стрийтбол

бол 12-14г

Момичета 12-14 г.: трето място – Гангстерски момичета, второ място – Дивите котки, първо място – Амазонките

Момчета 12-14 г.: трето място – Гейм он, второ място – Псетата, първо място – Анонимните

бол 15-18г.

Девойки 15-18г.: трето място – Дрийм тийм, второ място – Даймандс, първо място – Звездичка

Юноши 15-18г.: трето място – Стамате, второ място – КВС, първо място – ВВС

бол жени мъже

Жени: второ място – Изненада, първо място – Момичета това е пантера

Мъже: трето място – Таси инженеринг, втора място – Синдикатите, първо място – Череша

Колоездене

колоездене 12-14 г

Момичета 12-14 г.: трето място – Кристина Гергицова, второ място – Магдалена Цочева, първо място – Нелина Георгиева

Момчета 12-14г.: трето място – Мартин Лазаров, второ място Виктор Цветанов, първо място – Симеон Янев

IMG_9166Спортувай в твоя град

Юноши 15-18г.: трето място – Кристиян Борисов, второ място – Иван Цочев, първо място – Васил Върбанов

коло жени мъже

Жени: трето място – Геновева Драгушкова, второ място – Виктория Митова, първо място – Таска Иванова

Мъже: трето място – Ивайло Иванов, второ място – Светослав Дичев, първо място – Евлоги Иванов

Прочетете също:

Важно за шофьорите в Плевен! Временно се променя движението на 23 май заради спортна проява

Във връзка с недопускане нарушаването на обществения ред и осигуряване на нормалното провеждане на спортни ...