Начало / Икономика / График на плановите прекъсвания на електрозахранването през следващата седмица

График на плановите прекъсвания на електрозахранването през следващата седмица

През следващата седмица плановите прекъсвания на електрозахранването в Община Плевен ще продължат, информират  от ЧЕЗ. Ето графикът за прекъсванията в периода 24 – 28 октомври 2016: 

Община Плевен  

На 24.10.2016 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Бохот – Бачо Киро 1, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9; Бенковски 1, 10, 11А, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9А; Бузлуджа 2; Васил Левски 13, 13А, 15, 18, 2; Дунав 39, 41; Никола Петков 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Петко Д. Петков 20, 28, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; Радецки 4; Стамболийски 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Стара планина 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Странджа 1, 10, 1А, 1Б, 1В, 2, 4, 41, 6, 8

На 24.10.2016 г. /09:30 – 11:00 ч./ – Плевен – Ангел Кънчев ТП 146, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59; Преслав 37, 39, 40; Русе /Д-р Бешев/ Фантазия1; Св. Св. Кирил и Методий 31, 33, 35; Уилям Гладстон 7А; Христо Ботев 72

На 24.10.2016 г. /09:00 – 13:30 ч./ – Плевен – Д-р Г. М. Димитров /Н. Гиг/ 111, 111А

На 24.10.2016 г. /09:15 – 14:30 ч./ – Плевен – Ал. Стамболийски 39, 43, 45; Генерал Владимир Вазов 91; Драма 23, 25; Емил Димитров/Марица/ 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 5 Гж, 6, 8; Серес 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А; Солун/Юнско Въстание/ 13, 4, 4 Гж, 5, 6, 6 Гж, 7, 8, 9; Странджа 33

На 25.10.2016 г. /09:15 – 11:15 ч./ – Плевен – Г. С. Раковски 16, 18, 19, 19А, 21, 23; Д. Константинов /Ц. Спасов/ 13, 15, 15 Еделвайс; Константин Величков 21, 23; Неофит Рилски 66, 72; Парашкев Цветков 15, 16, 16А, 18, 18А, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 38, 43

На 25.10.2016 г. /12:30 – 14:30 ч./ – Плевен – Брацигово 27; Генерал Тошев 10; Георги Кочев 13; Огоста 10, 10 Ат1, 10 Ат2, 10 Ат3

На 25.10.2016 г. /12:00 – 12:15 ч./ – Плевен – Вит 1, 1, 17, 19, 3, 20, 9; Втора Задгарова 26, 3 Складова база; Георги Кочев 161, 84, 94; Одеса 21; Осъм /Бала Баир/ 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 17А, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 55, 55Б, 57, 58А, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 63А, 65, 67, 9; Тунджа /Б. Станчев/ 11, 4, 5, 6, 8

На 25.10.2016 г. /08:45 – 09:00 ч./ – Плевен – Вит 1, 1, 17, 19, 3, 20, 9; Втора Задгарова 26, 3 Складова база; Георги Кочев 161, 84, 94; Одеса 21; Осъм /Бала Баир/ 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 17А, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 55, 55Б, 57, 58А, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 63А, 65, 67, 9; Тунджа /Б. Станчев/ 11, 4, 5, 6, 8

На 26.10.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Радишево – Аврора 3, 4, 6; Атон 1, 10, 12, 14, 28, 3, 30, 32, 34, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А; Васил Априлов УО ТП 10; Върха ПИ 029026 Драва 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 5, 6, 7, 8, 9; Емине 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Ивайло Кирил и Методий Местност Върха Николай Ракитин 1; Перуника 13, 14, 14А, 16; Прилеп 1, 11, 13, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Родопи 1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Стража Върха

На 26.10.2016 г. /13:00 – 16:00 ч./ – Плевен – Бунтовник 1, 3, 5, 7; Васил Друмев 2, 4, 5, 6, 7; Гоце Делчев 1, 21, 3, 5; Даме Груев 1; Дрин 10, 3, 4, 5; морава 16, 17, 21, 26

На 26.10.2016 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Плевен – Бъкстон 1, 7; Възраждане 1, 2; Д. Константинов /Ц. Спасов/ 19, 23, 23 А, 23 Офис 6, 23А

На 26.10.2016 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Плевен – Георги Бенковски Къща Музей, 52, 52 Б, 60, 62, 69, 69А; Иван Вазов 72, 73, 77; Неофит Рилски 23, 26, 28, 36, 7, 9; Панайот Волов 16, 19, 25, 27, 28, 31, 31А; Тодор Каблешков 16, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33; Янко Забунов ТП 391

На 27.10.2016 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Радишево -XIII- 89 Кв. 34 Григор Пърличев 1, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ивайло 10, 10А, 10Б, 10В, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 38, 40, 5, 5А, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий 10, 12, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 35, 37, 8; Китка 10, 11, 13, 14, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Климент Охридски УО ТП 3; Мадан 6, 8; Марибор 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17А, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Мир 1, 2, 3, 5; Перуника 1, 10, 11, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А; Рила 1, 2

На 27.10.2016 г. /09:15 – 15:00 ч./ – Плевен – Акад. Й. Трифонов 1, 2, 4, 6; Браила 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 41; Йордан Йовков 20, 22, 22А, 24, 25, 27, 27А, 29; К. Охридски /Карл Маркс/ 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 3, 5, 55, 7, 8, 9; Одеса 19, 21, 23, 23А, 27; Републиканска 23; Сергей Румянцев 16, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Трифон Кунев /Лагерна/ 19, 19А, 21, 23, 25, 25А, 48, 50, 54; Христо Ясенов 1, 10, 11, 12, 14, 15, 20, 22, 23, 3, 30, 32, 34, 5, 6, 7, 8, 9

На 27.10.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – гр. Плевен – Поделение 22160/Шзо/

На 28.10.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Коиловци – Ал. Стамболийски 12; Борис Бардушев 12, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 41, 41А, 43, 43А, 45, 47, 47А, 51, 53, 55, 57, 59; Боровец 1, 11, 13, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 9; Братя Миладинови 1, 3, 5, 7А; Здравко Бойчинов 1, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 4, 4А, 5, 8; Марица 1, 2А, 3; морава 11, 15, 5, 8, 9; Ресен 1, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9; Средна гора 10, 12, 14, 18, 18А, 20, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38; Стара планина 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 14Б, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тинтява 2, 4, 6, 7, 9; Тича 11, 13, 15, 9; Черно море 9

На 28.10.2016 г. /09:15 – 14:30 ч./ – Плевен – Вихър 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Генерал Атанас Стефанов 50; Драва 40, 42, 43, 53, 55, 57; Илинден 55, 57, 62, 64; Маргит 10, 13; Марибор 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 33; Нестор Марков 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 1А, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 2А, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 8А, 9; Перуника 1, 11, 13, 17, 1А, 23, 24, 26, 3В, 5, 5А, 7, 7А, 9

На 28.10.2016 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Плевен – Кайзерслаутерн 12, 14, 18, Ет. 1 13; Патриарх Евтимий 11, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 7, 9; Рила /Ю. Гагарин/ 18; Уилям Гладстон 21; Христо Ботев 63, 65, 67, 73-75, 86

 

Прочетете също:

Затварят отново нощните заведения, спортните прояви без  публика

Със заповед на министъра на здравеопазването от 00.00 часа на 10 юли се връщат някои ...