Начало / Спорт / Спортисти от СОУ „Иван Вазов” победители в кръгове от ученическите игри

Спортисти от СОУ „Иван Вазов” победители в кръгове от ученическите игри

Ученици от СОУ „Иван Вазов” се класираха на първо място в Общинския кръг на ученическите игри по тенис на маса и бадминтон за девойки. Отборът на училището в състав: Велислава Кучева – 10л, Цвета Симеонова – 9з, Даниела Стойчева – 9з и Силвия Петрова – 8б клас успяха да защитят титлата си от миналата година  и отново се класираха на първо място в състезанието по тенис на маса.

След великолепна игра, при която бяха победени останалите 3 отбора, включили се в надпреварата, отборът на СОУ „Иван Вазов” в състав Моника Върбанова – 11а, Анна Симеонова – 8б, Цвета Симеонова – 9з, Велислава Кучева – 10л, Преслава Йорданова – 10л клас се класираха първи при игрите на бадминтон.

Ръководител на отборите по тенис на маса и бадминтон е Гергана Радковска.