Начало / Последни новини / Пет отбора от Плевенско ще играят за Купата на Аматьорска футболна лига

Пет отбора от Плевенско ще играят за Купата на Аматьорска футболна лига

Пет отбора от Плевенска област ще се включат през този сезон в турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Това са съставите на Левски 2007 (град Левски), Партизан (Червен бряг), Ювентус (Малчика), Гигант (Белене) и Вихър (Славяново). Вече са ясни и двойките в отделните кръгове от областните квалификации. Съставът, който ги спечели ще представлява Плевенския регион в междуобластния етап на турнира. Надпреварата започва на 9 септември (сряда) с двубоите от първия кръг. Жребият определи един срещу друг да се изправят: Вихър – Ювентус и Партизан – Гигант.

Левски 2007 ще почива и продължава директно за втория кръг. Там футболистите от град Левски ще приемат на собствения си стадион победителя от срещата между Партизан и Гигант. Двубоят от втория кръг ще се играе на 16 септември (сряда). Спечелилият мача в Славяново пък се класира директно за заключителния трети кръг, където ще очаква по-добрия от двубоя в Левски. Това ще бъде своеобразният финал на Плевенска област. Той е насрочен за 30 септември (сряда).

Източник: 365football.bg

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...