Начало / Спорт / Осем отбора се включват в благотворителния турнир „Шампионска лига”

Осем отбора се включват в благотворителния турнир „Шампионска лига”

футбол

Днес в 17:30 на игрищата в спортен комплекс „Балона“ ще бъде даден стартът на благотворителния турнир „Шампионска лига”, организиран от плевенския Фен клуб на Реал (Мадрид). Осем отбора с име на европейски гранд ще се борят за победата.

Специални гости на събитието ще бъдат легендите на плевенския футбол Пламен Гетов, Илия Войнов и Красимир Бислимов.

Мачовете ще се играят в  две полувремена от 20 минути. Отборите са разпределени в две групи по четири отбора след изтеглянето на жребий. Ето и пълната схема за провеждането на двубоите:

Финал: 14.12 от 15:30 на Терен 1

Състезатели на „Спартак Плевен ХХ” с Купа „Млади надежди” от едноименния шахматен турнир

Състезатели на шахматните клубове „Спартак Плевен XXI”, „Плевенски Гамбит“ и „Троян“ участваха в детски турнир ...