Начало / Спорт / Момичетата на СОУ „Яворов” – Плевен трети на финалите на ученическите игри по лека атлетика

СОУ Яворов Плевен лекоатлети

Отборът на момичетата на СОУ „Пейо Яворов”- Плевен завоюва  трето място на финалите по лека атлетика  за момичета 5-7 клас, които се проведоха на 7 и 8 юни в Сливен. Ръководители на отбора са Мариян Георгиев и Поля Замфирова.

При индивидуалното класиране първо място на скок височина спечели Доротея Димитрова  с резултат 150 см., а Деница Иванова е трета с рзултат 150 см. На скок дължина Доротея се класира на четвърто място с резултат 4.64 м., едно място преди нея е Мила Александрова, която скочи  4,66 м.

лекоатлети СОУ Яворов Плевен

На 5 юни 2014 г. Симона Радева остана на второ място на 2 стотни от победителката на 100 м. с препятствия с резултат 15,79.

Състезатели на „Спартак Плевен ХХ” с Купа „Млади надежди” от едноименния шахматен турнир

Състезатели на шахматните клубове „Спартак Плевен XXI”, „Плевенски Гамбит“ и „Троян“ участваха в детски турнир ...