Начало / Спорт / Левски 2007 победи Бдин, доближава водача в групата

Левски 2007 победи Бдин, доближава водача в групата

thumbnails1889_levski2007
Снимка: plevensport.eu

Отборът на Левски 2007 победи гостуващия Бдин (Видин) с 2:0 в среща от 6-ия кръг на Северозападната „В“ група. Възпитаниците на Красимир Станчев изковаха четвъртата си победа от началото на сезона и със спечелените три точки се доближиха само на две зад водача Спартак, поше сайтът plevensport.eu. Срещата беше предавана пряко по телевизия Канал 3 и поради тази причина беше пренасрочена с ден по-рано. В тима от град Левски личаха бившите играчи на плевенския Спартак Светослав Бърканичков, Мариян Блажев, Станислав Краев, Теодор Михайлов и влезлия като резерва Антонио Иванджиков, както и игралият за Белите орли вратар Иван Георгиев. Домакините откриха резултата още в 13-ата минута, когато ветеранът Бърканичков отбеляза отсъдената от главния съдия Георги Гинчев дузпа.