Начало / Последни новини / Иван Колев спечели титлата за най-добър български байкър (галерия)

Иван Колев спечели титлата за най-добър български байкър (галерия)

100 байкъри от цялата страна се включиха във финалния рунд на състезанието „BG Urban Series“, което се проведе днес в Плевен. Състезанието беше решаващо за определяне на най-добрия български спускач  в градски условия, като победителят получава право за участие в кръг от Световните градски серии на 19 юни в Братислава.

Участниците се състезаваха в четири категории, като най-оспорвана бе надпреварата при мъжете. Днешният рунд при мъжете спечели Иван Колев от София. Веднага след него се нареди най-добрият плевенски спускач Боби Крумов, трети се класира Росен Ковачев.

20150530_173901Biker

Това е трета победа за Иван Колев от трите кръга на състезанието и той заминава за Световните серии в Братислава. Добрата новина е, че е постигната доворореност и възможност да се състезават в Братислава получават вторият и третият в общото класиране. Това са Росен Ковачев и Стиви Гатев.

Наградите на националните победители връчи Цветан Антов – съветник на министъра на спорта.