Начало / Последни новини / Зверски контузии на Разпети петък в Северозападната В група

Зверски контузии на Разпети петък в Северозападната В група

Жестоки травми белязаха днешния 25-ти кръг на Северозападната „В“ аматьорска футболна група  на връх Разпети петък. Потърпевшите бяха плевенчани. Лидерът на Ювентус /Малчика/ – Светослав Бърканичков, бе изнесен от терена в 80-та минута по време на домакинския двубой срещу Янтра /Габрово/. Секунди по-рано вратарят на гостите му връхлетя. Резултат – скъсан мускул отзад и огромна рана отпред на крака. Така сезонът за Бърканичков приключи. Съдията изгони вратаря, отсъди дузпа, която Ивайло Дюлгеров вкара за крайното 2:1. Другия гол по-рано за домакините реализира именно Бърканичков.

Другата зверска контузия понесе Мариян Маринов от Вихър /Славяново/. В 35-та минута на мача в Павликени срещу едноименния тим съперник му счупи носа и Красимир Бислимов беше принуден да го извади моментално от игра. Вихър надигра домакините, но последните достигнаха до крайния успех – 2:1, с огромен късмет и най-вече с груби действия.

Нещастна загуба и за Партизан /Червен бряг/ в монтанското село Ерден срещу Кариана. Домакините се възползваха от грешка на защитника Слави Паскалев и отбелязаха единствения гол в мача още в третата минута.

Очаквано поредно поражение за Гигант /Белене/. Нанесе му го  Ботев в Луковит с 4:0.

Най-добър от отборите от област Плевен днес беше Левски от едноименния град. Селекцията на Петър Ванков разгроми Бдин във Видин с 4:1.Венцислав Миленов, Тони Паликрушев и на два пъти капитанът Ивайло Иванов бяха точни за левскарите.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...