Начало / Спорт / Втора загуба извади детския тим на „Спартак” от четвъртфиналите

Втора загуба извади детския тим на „Спартак” от четвъртфиналите

футбол

Детският отбор на Спартак (Плевен) отпадна от Държавното първенство по футбол за родени 1999 г. след загуба с 0:1 от Ботев (Пловдив) и в мача-реванш от четвъртфиналите на шампионата. Така след общ резултат от 0:4 момчетата на Красимир Гъдулков не успяха да влязат сред четирите най-добри детски тима в България, пише plevensport.eu.. Срещата, която се игра днес от 10.30 часа, премина основно под диктовката на „жълто-черните“ футболисти, които,освен попадението, имаха и два удара в гредите. Малките спартаковци също имаха своите шансове, но ги проиграха.

Така гостите от Пловдив спечелиха за втори път и се класираха за полуфиналите на Държавното първенство.